Rodzaje poszczególnych kopert kurierskich

Foliopaki są rewolucyjną, wyjątkowo funkcjonalną i najdoskonalszej klasy metodą opakowania paczek kurierskich. Dzięki nim jesteśmy w stanie być pewni, iż zabezpieczony produkt dojedzie do adresata bez szwanku. Co sprawia, że koperty kurierskie są takie wyjątkowe i w jakich odmianach występują?

Czym cechuje się foliopak?

Należy wyjaśnić na starcie czym foliopak z nadrukiem, czy też inaczej koperta kurierska z nadrukiem, jest. Jest to etui wykonane z markowego surowca polietylenowego, który to wykazuje właściwości mocno wytrzymałe na faktory fizyczne. Foliopaki kurierskie specjalnie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa i stu procentowej gwarancji są wykonywane z podwójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska z nadrukiem

Standardowe koperty kurierskie są niewyobrażalnie popularną metodą zabezpieczenia przewożonych paczek przez firmy transportowe. Poprzez to, że posiadają różnorodne rozmiary możliwe jest zapakowanie szpargałów o niewielkich, jak i zdecydowanie obszerniejszych rozmiarach. Ponadto polietylen, z jakiego foliopak z nadrukiem jest skonstruowany ochrania przesyłany towar przed wilgocią, słońcem czy też innymi elementami, które to mogłyby uszkodzić zapakowany pakunek. Ponadto foliopak kurierski jest śliskim workiem, który zawsze jest hydrofobowy, co oznacza, iż bez kłopotu można również przenosić paczki podczas deszczu czy padającego śniegu z deszczem. Formą zabezpieczenia tradycyjnej koperty kurierskiej jest paseczek pokryty klejem, który powoduje, iż zawartość przyjedzie do adresata w całości.

Foliopak kurierski z uchwytem

Foliopaki kurierskie wyposażone w uchwyt są praktyczniejszą formą podstawowego foliopaku. Dzięki temu, że koperta kurierska została wyposażona w rączki można ją swobodnie przenosić. Wyjątkowo istotne zaczyna być to podczas sytuacji, kiedy transportowany produkt jest ogromny pod względem gabarytowym. Materiał, z jakiego skonstruowany jest ten model koperty kurierskiej to także najdoskonalszej klasy polimer etenu, który to zachowuje się w taki sposób, jak przedstawiony w przypadku foliopaku tradycyjnego – zabezpiecza przed oddziaływaniami mechanicznymi oraz fizycznymi. Dokładnie tak, jak i foliopak standardowy, koperta kurierska opatrzona nadrukiem z uchwytem ma pasek z silnym klejem, który solidnie osłania przesyłkę.

Foliopak opatrzony nadrukiem z zakładką na dnie

Jest to najprostsza forma opakowania sprzętów, które to są wielkie a także wiele ważą. Dzięki wyjątkowej zakładce w dolnej części koperty kurierskiej, jest ona w stanie pomieścić znacznie więcej niż standardowa koperta kurierska bądź foliopak kurierski opatrzony uchwytem. W kwestii materiałowej – tutaj także wykorzystany został tutaj polimer etenu, który to gwarantuje najdoskonalszą jakość oraz pełne bezpieczeństwo.

Różnorodne rodzaje foliopaków kurierskich sprawiają, iż jesteśmy w mocy przesłać w nich na prawdę jakąkolwiek przesyłkę, niezależnie od wymiarów. Nie musisz się już martwić o to w jakie opakowanie schować do spedycji cenne dokumenty, delikatne szpargały czy też ubrania.

Więcej szczegółów: www.domat-reklamowki.pl/foliopaki/