Który typ taśm klejących jest najbardziej dogodny?

Rzeczywistość jest taka, że generalnie taśmy klejące zbytnio nas nie interesują. Tzn. nawet jeśli korzystamy z nich, przykładowo do pakowania produktów w prowadzonym przez siebie e-sklepie, to i tak nie zwykliśmy wgłębiać się w ten temat. W mianowicie tym tekście napiszemy więcej na temat typów taśm klejących. Pozostaje mieć nadzieję, że każdy czytelnik nie będzie miał żadnego kłopotu z wybraniem odpowiedniego rozwiązania…

1) Solvent – bez wątpienia cechują się wysoką ceną, co do tego trudno mieć jakieś wątpliwości. Cóż, cena to jedno… – należy doceniać nieprzeciętną przyczepność, mega odporność na wilgoć albo to, iż najzwyczajniej w świecie są ciężkie do oderwania po zaklejeniu.

2) Akryl – najbardziej popularne taśmy na polskim rynku. Wiadomo – ich główna cecha to niska cena. Nie jest żadnym zaskoczeniem, że argument cenowy przy doborze taśm odgrywa ważną rolę. Choć jeżeli potrzeby nie są rozbudowane, to zasadniczo akryl spełni nasze wymagania. Klejenie najróżniejszych paczek taką taśmą to strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – tak naprawdę to najmniej korzystna możliwość. Przecież taka taśma jest większym wydatkiem, ale nie jest tak bardzo porządniejsza niźli akryl. Chociaż naturalnie jakaś różnica jest wyczuwalna.

Pewnie każdy wywnioskował o co chodzi w temacie taśm klejących. Najbardziej znaczące jest to by definitywnie nie kupować najzwyklejszej chińszczyzny. Wielce korzystna cena kusi, lecz czy warto?

taśmy do pakowania z nadrukiem – zamów tu