Foliopaki kurierskie z nadrukiem – profesjonalne zastosowania

Faktorem decydującym o wysokim pułapie bezpieczeństwa foliopaków Bezpieczna TORBA jest struktura zrobiona z mocnej, zbrojonej folii a także typ użytej tasiemki klejącej

  • Taśma „niskiego bezpieczeństwa” wykorzystuje powierzchnię kleju permanentnego, takiego samego jak w foliopakach kurierskich, wykazującego próby wtargnięcia mechanicznego. Koperta kurierska „średnio zabezpieczona” jest zaopatrzona w taśmę zabezpieczającą wykazującą znaki ingerencji przy typowych metodach włamań. Taśma „mocno zabezpieczona” jest jednocześnie wyposażona we wskaźniki termiczne i wilgotnościowe. Ten typ taśmy cechuje się największym stopniem zabezpieczenia, co zostało udowodnione pochwałą Ośrodka Inżynierii Precyzyjnej. Taśma ujawnia próby włamania przy zastosowaniu wszelkich obecnie używanych form manipulacji (mechanicznej, przy działaniu ujemną oraz wysoką temperaturą, a ponadto metodzie wodnej).
  • Wyjątkową wersją kopert SecureBAG są foliopaki kurierskie nienaruszalne zaprojektowane do transportu pieniędzy w walizkach farbujących. Są to wyroby przeznaczane do transportowania banknotów, ich protekcja polega na tymże, iż w wypadku grabieży aktywowany jest układ koloryzujący, który to trafia do wnętrza koperty kurierskiej oraz permanentnie barwi choćby dziesięć procent każdego banknotu.
  • Niepowtarzalnym spośród modeli kopert bezpiecznych są worki na drobne pieniądze. Z racji na to że muszą wytrzymać duże obciążenie oraz być odporne na przerwanie przez ostre krawędzie monet, przygotowywane są ze specjalistycznej – solidnej i trwałej – wzmacnianej folii LDPE. W wypadku woreczków, które to muszą utrzymać parę kilogramów monet, wykorzystuje się dość dużą taśmę opatrzoną rączką. Do wydawania zasiłków kasowych stosuje się niewielkie woreczki strunowe.
  • Koperty kurierskie BezpiecznaTORBA znalazły obecnie wszechstronne zastosowanie w zbieraniu próbek zbóż, karm, rzepaku, kukurydzy, antracytu oraz innych materiałów drobnych. Coraz większe zastosowanie kopert bezpiecznych sprawiło, że są one dostępne we wszystkich normalnych rozmiarach, dzięki temu nie ma kłopotu z dopasowaniem potrzebnego formatu foliopaka kurierskiego do chronionych wyrobów.