Charakterystyka różnych folipaków z nadrukiem

Cechy poszczególnych foliopaków kurierskich z nadrukiem

Koperty kurierskie są innowacyjną, bardzo bezpieczną i najlepszej jakości metodą zabezpieczenia listów kurierskich. Dzięki ich użyciu możemy być pewni, iż zapakowany produkt dojedzie do adresata bez szwanku. Dlaczego koperty kurierskie z nadrukiem są tak dobre i w jakich odmianach występują?

Jaki powinien być foliopak kurierski?

Należy wyłożyć na wstępie czym foliopak, czy też inaczej koperta kurierska z nadrukiem, jest. To etui wykonane z bardzo wysokiej klasy surowca polietylenowego, który to przedstawia właściwości silnie niepodatne na czynniki zewnętrzne. Foliopaki kurierskie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa i 100% pewności są wykonywane z podwójnego materiału.

Foliopak kurierski tradycyjny


Zwyczajne foliopaki kurierskie są najpopularniejszą formą opakowania transportowanych paczek przez firmy kurierskie. Poprzez to, że mają różnorodne formaty możliwe jest zabezpieczenie szpargałów o niewielkich, jak i znacznie obszerniejszych rozmiarach. Dodatkowo polieten, z jakiego foliopak z nadrukiem jest stworzony osłania transportowany towar przed wodą, słońcem bądź też innymi faktorami, które to mogłyby nadwyrężyć zapakowany przedmiot. Dodatkowo foliopak kurierski jest gładkim materiałem, który jest hydrofobowy, co znaczy, że bez kłopotu można również dostarczać paczki w trakcie gradu czy opadów śniegu. Formą na zabezpieczenie standardowej koperty kurierskiej z nadrukiem jest pasek pokryty klejem, który to powoduje, iż przesyłka dojedzie do odbiorcy w jednym kawałku.

Foliopak z uchwytem

Foliopaki kurierskie wyposażone w rączkę są wygodniejszą formą podstawowego foliopaku kurierskiego. Zawdzięczając temu, że koperta kurierska z nadrukiem została zaopatrzona w uchwyty da radę ją bezproblemowo nosić w ręce. Szczególnie istotne jest to w sytuacji, gdy dostarczany produkt jest spory pod względem gabarytowym. Materiał, z jakiego stworzony jest ten model koperty kurierskiej to również najlepszej klasy polimer etenu, który zachowuje się tak, jak zscharakteryzowany w przypadku foliopaku standardowego – ochrania przed oddziaływaniami mechanicznymi oraz zewnętrznymi. W taki sposób, jak i foliopak kurierski standardowy, koperta z rączką posiada pasek z mocnym woododpornym klejem, który profesjonalnie ochrania przesyłkę.

Foliopak opatrzony nadrukiem z zakładką na dnie

To najwygodniejsza metoda opakowania sprzętów, które to są wielkie plus sporo ważą. Dzięki specjalistycznej zakładce w dolnej części koperty, jest ona w stanie zmieścić dużo więcej przedmiotów niż zwyczajna koperta kurierska z nadrukiem bądź foliopak kurierski opatrzony rączką. W kwestii materiałów – tutaj także użyty został tutaj polimer etenu, który zapewnia najlepszą jakość oraz całkowite bezpieczeństwo.

Przeróżne rodzaje foliopaków kurierskich powodują, że możemy nadać w nich absolutnie każdą przesyłkę, obojętnie od rozmiarów. Bynajmniej nie potrzebujesz się już martwić o to w jakie opakowanie włożyć do spedycji cenne certyfikaty, fikuśne przedmioty czy ubrania.

Reportaż wytworzyła firma: producent foliopaków emGRAF